Komplexní péče o zdraví a krásu ženy

Služby kosmetologie

Hloubkové kombinované čištění pleti

Během procedury se využívá kombinace různých technik a nejkvalitnějších produktů, které pomáhají odstranit odumřelé kožní buňky, přebytečný maz a další nečistoty, které se hromadí na povrchu pokožky a v pórech.

Výhody:

 • Očištění pórů
 • Vyhlazení a zlepšení textury pleti
 • Redukce přebytečného mazu
 • Zlepšení vzhledu akné a nedokonalostí
 • Stimulace krevního oběhu
 • Oživení a osvěžení pleti
 • Zvýšená účinnost dalších kosmetických produktů

Hloubkové čištění začíná odstraněním povrchových nečistot a změkčení pleti pomocí vhodných přípravků. Podle stavu pleti se provádí mechanické odstranění nečistot ošetření ultrazvukovou špachtlí a následně se aplikuji aktivní látky, a galvanizace přístrojem Famous, poté zklidníme pleť maskami a hot/cold terapii.

Péče o plet Hydropeptide

Klinické výsledky + Luxusní zážitky

Americká značka HydroPeptide je lídrem v anti-age péči. Přípravky mají precizní formulaci, jedinečné složení, špičkovou kvalitu a účinnost. Kosmetika HydroPeptide pomáhá zachovat pokožku mladistvou, svěží, bez vrásek a pigmentových skvrn.

Anti-wrinkle facial

Ošetření proti vráskám
Naplňuje kůži pomocí obnovujících a liftingových účinků peptidů, aktivatorů růstových faktorů a bílkovin.

Advanced antioxidant facial

Produkty plné živin odstraňují nečistoty a napouštějí pokožku biominerály, zatímco 2fázový peeling je okamžitě rozzáří a zajistí hladší a měkčí texturu. Po ošetření pokožka chráněna a volná od stresujících faktorů vnějšího prostředí.

Cryo-luxe facial

Stimulující ošetření obličeje poskytuje kontrastní terapie pro posílení krevní cirkulace a rozzáření pokožky.
Silný peeling odstraňuje drobné vrásky, vady a zjemňuje hrubou texturu.
Chladící maska a kryo masáž detoxikuje a minimalizuje vzhled pórů a zároveň zajištuje okamžité zpevnění a výživu.

Brigtening facial

Vyhlazuje, zesvětluje a rozjasňuje různé druhy narušení barvy pokožky včetně stařeckých skvrn, poškození sluncem, stop po akné a těhotenské masky
Silná dávka antioxidantů pomáhá chránit pokožku od stresujících faktorů vnějšího prostředí.

Peelingová ošetření

Chemický peeling je zcela neinvazivní metoda, která slouží k omlazení, rozjasnění a regeneraci pokožky obličeje. Pomáhá také k odstranění jizev po akné, pigmentových skvrn a působí příznivě na mastnou pokožku.

Používá se také v oblasti krku a dekoltu, na hřbetu rukou a v oblasti intimních partii a podpaží.

Jedná se o velmi rychlou a efektivní metodu vhodnou pro všechny, kteří očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, či zjemnění vrásek.

Používáme nejmodernější peelingy s obsahem retinolu, ovocnými kyselinami nebo kyselinou trichloroctovou.

Nejvhodnější druh peelingu určujeme podle typu pleti a obtíží. Během konzultace vás vždy informujeme o možných reakcích u daného peelingu.

Před chemickým peelingem je vhodné se ujistit, že po dobu odlupování pokožky (u středních peelingů) po ošetření, vám tato rekonvalescence nebude způsobovat obtíže v práci, ve společnosti a při dalších činnostech. (cca 5-7 dnů),

Kosmetoložka vám doporučí vhodné krémy, které pokožku zklidní a pomohou jí s regenerací.

Chemický peeling je možné podstoupit po celý rok. Jen je třeba se na slunci chránit krémem s vysokým faktorem SPF 50, abyste zabránila vzniku pigmentových skvrn.

Přístrojová ošetření

Mikroproudová terapie

Mikroproudová terapie je efektivní způsob řešení věkových změn. Účinek působí na svaly a hluboké vrstvy pokožky. Výsledkem je zlepšení krevního oběhu, stimulace regenerace buněk a odstranění ptózy.

Působením slabých elektrických impulzů aplikovaných na kůži, lymfatické a krevní cévy, svaly dochází k obnovení jejich funkce a vytváří stabilní liftingový efekt.

Ošetření se doporučuje k odstranění vrásek, vypnutí a omlazení pleti v obličeji i na těle, odstranění otoků a kruhů pod očima, léčbu pigmentace a akné.

Mikrokurentní terapie

Mikrokurentní terapie je vhodná pro:

 • omlazení a lifting pleti a obnovu tvorby kolagenu a elastinu
 • otoky
 • akné
 • kuperóza
 • regulaci tvorby kožního mazu
 • zpevnění pokožky a svalů

Počet procedur záleží od věku pacienta a stavu pokožky. Viditelný efekt je okamžitý a s každou další procedurou se zvětšuje a po ukončení kurzu procedur trvá od 6 do 12 měsíců.

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučuji 5-12 ošetření 1-2x týdně jako nezávislý anti-age program pro obličej.

Neinvazivní přístrojová karboxyterapie

Karboxyterapie je neinvazivní metoda, která využívá oxid uhličitý pro léčbu různých stavů a problémů v pleti. Principem karboxyterapie je zvýšení průtoku krve a kyslíku do ošetřované oblasti, což má za následek zlepšení stavu tkání a stimulaci regenerace buněk.

Karboxyterapie je obvykle bezbolestná a nevyžaduje žádné rekonvalescence. Po ošetření může dojít ke krátkodobému zarudnutí nebo otoku ošetřené oblasti, ale tyto příznaky obvykle rychle odezní.

Indikace:

 • Normalizace tónu a textury pleti
 • Poskytuje liftingový efekt, bojuje proti fotostárnutí a biologickému stárnutí pleti
 • Zjemnění vrásek
 • Zvýšení prostupu účinných látek do pleti

Procedura s minimálními kontraindikacemi je vhodná pro všechny typy pleti a věkové kategorie a lze ji provádět celoročně.
K dosažení žádoucího efektu je třeba opakovat 2-3 ošetření v intervalu přibližně jednou za měsíc.

Neinvazivní mezoterapie

Neinvazivní mezoterapie nebo elektroporace je metoda, při které díky intenzivním elektrickým pulsům dochází k dočasnému otevření mezibuněčného prostoru. Póry v membráně buněk nám tak umožní zapracovat koktejl vysoce účinných látek do hlubší vrstvy pokožky. Následkem toho dochází ke zpevnění a vyživení pleti.

Tato procedura dokáže regulovat nadměrný pigment, zlepšovat stav akné, celkově pleť omladit a hydratovat.

Výhody:

 • Bezbolestná, příjemná relaxační procedura
 • Bez omezení denního režimu klienta po ošetření
 • Nedochází k modřinám nebo jiným nežádoucím účinkům jako u invazivní mezoterapie

K dosažení žádoucího efektu je třeba opakovat 3-4 ošetření v intervalu přibližně jednou za 2-3 týdny.

Mikroneedling (Mikrojehličkování)

Metoda v sobě unikátním způsobem spojuje aplikaci aktivních látek a mikroskopického narušení tkáně pomocí velice jemných jehliček. Právě díky mikroskopickým rankám, dochází ke snazšímu a intenzivnějšímu pronikání regeneračních látek do kůže a tím stimulují tvorbu kolagenu a elastinu.

Nový kolagen zjemní vrásky, zvýší pružnost Vaší pokožky, zlepší vzhled jizviček (např. po akné) a jiných defektů pleti. Velmi efektivně řeší i hyperpigmentaci. Výsledkem je jemnější, hladší, pevnější a mladší pokožka.

V neposlední řadě je tato moderní mezoterapie vysoce účinná v případě padání nebo ztráty vlasů, a lze ji také využít k podpoře růstu vlasů. Účinnost je způsobena tím, že látky v regeneračním roztoku se dostávají přímo k vlasovým folikulům, které vyživují. Současně dochází k většímu prokrvení pokožky hlavy, což ještě více podporuje růst vlasů.

Po ošetření můžete pozorovat zarudnutí, které přetrvává podle místa a citlivosti pokožky od 2 do zhruba 72 hodin. Vnitřní proces obnovy kůže ale probíhá další čtyři až šest měsíců, během nichž v dermis pokračuje tvorba nového kolagenu a pokožka je stále hladší a pružnější. Už po 48 hodinách lze aplikovat make-up.

Během procedury se používají různá šera podle typu pleti a problému

Mezoterapie

Mezoterapie je velmi účinný anti-agingový zákrok, při kterém se hydratační, výživné a regenerační roztoky aplikují přímo do svrchní a střední vrstvy pokožky. Jedná se o minimálně invazivní metodu, která zesiluje tvorbu kolagenu a elastinu, vypíná kůži a zmírňuje povrchové vrásky.

Během procedury se používají různé mezoterapeutické přípravky podle typu pleti a problému. Složení roztoku závisí na účelu aplikace, na typu a míře poškození kůže. Hlavní složkou je většinou kyselina hyaluronová, jejíž molekuly na sebe vážou vodu a pokožku silně hydratuje.

Ideální je zákrok opakovat 2 - 3x po 3 - 4 týdnech.

Objednání na kosmetologii